19 Mart 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Çukur 5.bölüm (1 ve 2.) fragmanı! Yamaç'ı bekleyen tehlike…

Show TV ekranlarının seyirciyi ekrana kilitleyen dizisi Çukur son bölümüyle yine heyecan doluydu. Soluksuz izlenen bölümleriyle yayınlandığı ilk bölümden bu yana seyirciyi yakalamayı başaran Çukur 4.bölüme; İdris ve Yamaç’ın karşılaşması vurdu. Fırtınalı ilişkileri olan bu baba oğulun ikili diyalogları dikkat çekti. Diğer bir yandan Vartolu rüzgarı devam ederken; aralarındaki haini bulmaya çalışan Yamaç’ı bekleyen sürprizler merak uyandırdı. İşte, Çukur son bölümün ardından yayınlanan, Çukur 5.bölüm fragmanı…

Çukur 5.bölüm fragmanı 

Çukur 5.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Başrollerinde Aras Bulut iynemli, Dilan Çiçek Deniz ve Ercan Kesal’ın rol aldığı Çukur 5.bölüm 20 Kasım Pazartesi saat 20.00’de Show TV ekranlarında olacak.

Çukur 4.bölüm izlemek için tıklayınız!

Çukur son bölümde neler oldu?

Uzun süredir bilinci kapalı olarak yatan İdris’in gözlerini açması, Çukur’da yepyeni bir dönemi başlatır. Yamaç’ı evinde gören İdris’in tepkisi tahmin edildiğinden sert olur. Baba oğul arasındaki büyük karşılaşma, Çukur’da tüm dengeleri alt üst edecektir. Sena ile tanışan İdris’in, onun Yamaç’ın eşi olduğunu öğrenmesi ise yeni bir fırtınanın habercisi olacaktır. Yamaç, sadece evdeki çalkantılı dönemle mücadele etmez, aynı zamanda aralarındaki haini bulmaya çalışır. Bu sırada Vartolu’nun, kendini Çukur’da kabul ettirmek için attığı adım ise herkesin tepkisini çeker. Yamaç’ın, Doğukan isimli şarkıcının tahsilat işiyle ilgilenmesi ise onu çok büyük bir tehlikenin tam kalbine sürükler. 

İLİŞKİLİ HABERLER

Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü