19 Mart 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Kayıtdışı neden yok? Kayıtdışı final mi yapıyor?

Fox TV’nin sevilen dizis Kayıtdışı 8.bölümün yayın akışında yer almaması izleyicisini meraklandırdı. Kayıtdışı yerine sinema filmini gören izleyicinin aklına, ardı ardına biten diziler gibi Kayıtdışı’nın da final yapabileceği ihtimalini getirdi. Peki, Kayıtdışı bu akşam neden yok? Kayıtdışı yeni bölümün olmama nedeni çekimlerde yaşanan aksaklık mı? İşte, cevabı…

Kayıtdışı 8.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13 Kasım Pazartesi günü Fox TV ekranlarında olması beklenen Kayıtdışı 8.yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacaktır. 

Kayıtdışı 8.bölüm neden yok? Ne zaman yayınlanacak?

Fox TV 6 Kasım Pazartesi günü yayın akışında Kayıtdışı yeni bölümün yerinde sinema filminin olması seyirciyi meraklandırdı. Akıllara Kayıtdışı’nın final yapma ihtimali gelse de, doğru yanıt bu değil. Kuvvetle muhtemel ki, Kayıtdışı çekimleri sırasında ufak bir kaza geçiren başrol oyuncusu Erkan Petekkaya’nın ayağının kırılması yeni bölüm çekimlerini aksattı. Dizi yapımcısı ve kanaldan herhangi bir resmi açıklama gelmezken, Erkan Petekkaya’nın rahatsızlığının çekimlerin aksamasına neden olduğu düşünülüyor. Kayıtdışı yeni bölümün ise ileri bir tarihte yayınlanması bekleniyor.

Erkan Petekkaya’nın sağlık durumu nasıl?

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, bir alışveriş merkezi çıkışı aracına binerken talihsiz bir kaza atlattı. Otomobiline binmek üzereyken ters bir hareketle ayağını burkan Petekkaya soluğu hastanede aldı. Yapılan kontrollerin ardından ünlü oyuncunun ayağının kırıldığı öğrenildi. Ayağı alçıya alınan Erkan Petekkaya’nın bir süre setlerden uzak kalacağı öğrenildi. 

Kayıtdışı son bölümde neler oldu?

Nejat’ın yoğun bakımda olduğu haberiyle dünyası başına yıkılan Ali Kemal’e, bir darbe de Esra’dan gelecek, onun hakkında öğrendiği sır, ikili arasındaki ipleri kopma noktasına getirecektir. Ekip, Nejat’ın intikamını almak için Cafer’in peşine düşer. Zeynep, anne ve babasının sır ölümünü aydınlatmaya kararlıdır. Bu konuda, belki de güvenebileceği tek kişi olan Ali Kemal’den yardım ister. Orhan, Melek’e sürpriz bir teklifte bulunur. Başarısız geçen operasyon sonrası açığa alınan Melek’in, ona güvenmekten başka çaresi kalmamıştır. Orhan’ın ortaya çıkmasıyla uykuları kaçan Ekrem, sinsice bir plan yapar ve Orhan’ı yok etmesi için Adnan’ı görevlendirir. Adnan, peşine düştüğü adamın babası olduğundan habersiz işe koyulur. Ali Kemal ise, Orhan’ın, Ekrem’in bütün kirli çamaşırlarını ortaya dökebilmek için eline geçen en büyük fırsat olduğunun farkındadır ve onlardan önce Orhan’a ulaşmak için elinden geleni yapacaktır…

Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü