19 Subat 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Tesettürlü Elbiseler

Tesettürlü elbiseler, öz kültürümüzün bir parçasıdır. Avrupa giyim tarzından farklı olarak, belli kriterleri vardır. Başörtüsüz tesettür düşünülemez. Sadece başörtüsü de tek başına tesettür sayılmaz. Tesettür nedir? Diye bir soru soracak olursak, tesettür, eller, ayaklar ve yüz dışında bütün vücudun kapatılmasıdır. Vücut hatlarının belli olmaması ve trans paran modeller kullanılmaması, önemli noktalardır. Tesettür, edeple güzeldir.

İstediğiniz Tesettürlü Elbise Çeşitlerine Ulaşabiliyorsunuz

Günümüz tesettür piyasasında, tesettür giyim çeşitlerinden istediğinize ulaşabiliyorsunuz. Mesela ferace çeşitlerinin bütün modellerini rahatlıkla online mağazalardan alabilirsiniz. Tesettür anlayışı bir takım anlayışıdır. Başörtüsü veya şalın altına dar kot, mini etek veya transparan dekolte giysiler, asla uygun olmaz. Bu nedenle, günümüz teknolojisinde üretilen bin bir giysi çeşitleri, hızlı ve pratik bir şekilde üretilmektedir.

Binlerce yıllık tesettür giyim çeşitleri, atalarımızdan kalan bir gelenek halindedir. İnancımızın emri olan tesettür, Kurtuluş Savaşı’nda savaşan Nene Hatun’un çarşafıdır. Çinlilerin ve Japonların binlerce yıllık giyim kültürlerini korudukları gözlenmektedir. Biz Anadolu insanı tesettür giyim ile tanınmaktadır.

Her Yıl Yeni Modeller Üretilmektedir

Gerek ferace olsun gerekse diğer ürünler olsun, her yıl yeni modeller ve renkler piyasaya çıkmaktadır. Tesettürlü ferace çeşitleri bol ve rahat olur. Eller, ayaklar ve yüz hariç bütün vücudu belli etmeden örter. Taşlı, fermuarlı, düğmeli ve daha birçok modellerle üretilmektedir. Diğer tesettür abiye çeşitleri de bulunmaktadır. Bu tesettür abiye çeşitleri de diğer ürünlerle uyumludur. Dışarı giyimde kullanılan tesettür pardesü çeşitleri de, tesettür abiye çeşitleri gibi birçok modelde üretilmektedir. Soğuk kış günleri için tesettür pardesü üretilebildiği gibi, sıcak yaz aylarına özel tesettür pardesü çeşitleri üretilmektedir.

Ayrıca tesettür tunik, etek, kap, kombin, tunik, tesettür pantolon, etek, kap, kaban ve eşofman çeşitleri de üretilmektedir. Kış ve yaz ayları için özel tesettür pantolon ve tesettür tunik çeşitleri ayrıca üretilmektedir. Bütün tesettür severler için özel tesettür pantolon üretilmektedir. Bütün renk ve desenlerde tesettür tunik ve tesettür etek bulunmaktadır. Başörtüsü ve tesettür etek çeşitleri uyumlu üretilmektedir. Bu nedenle renk seçeneklerinize ve desen seçeneklerinize göre tesettür etek çeşitlerini temin edebilirsiniz. Aradığınız rahat tesettür pantolon çeşitleri de, diğer ürünlerle uyumlu üretilmektedir.
Kaynak : http://www.markatesettur.com/

Moda Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü